KPSS Atamaları 2019 (Taban Puanları)

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan kadrolar ÖSYM tarafından KPSS puan üstünlüğüne göre Devlet kadrolarına atama yapılmaktadır. KPSS atamalarını aşağıda bulunan linklerden öğrenebilirsiniz.

KPSS atamaları 2019, yılından itibaren şuana kadar yapılan tüm atamaları kapsamaktadır. Kaynak ÖSYM sitesidir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan kadrolar ÖSYM tarafından KPSS puan üstünlüğüne göre Devlet kadrolarına atama yapılmaktadır. KPSS atamalarını aşağıda bulunan linklerden öğrenebilirsiniz. KPSS atamaları 2019, yılından itibaren şuana kadar yapılan tüm atamaları kapsamaktadır. Kaynak ÖSYM sitesidir. KPSS 2019/4: Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Taban Puanları KPSS 2019/1 Yerleştirme Puanları (Taban Puanları) EKPSS-2018/2 Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları Taban Puanları KPSS-2018/6 Karayolları Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonları Yerleştirme Taban Puanları KPSS-2018/7: İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü ile İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Taban Puanları KPSS-2018/1: Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Taban Puanları KPSS-2018/5 Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Pozisyonları…
KPSS atamalarını ve oluşan en küçük-en büyük taban puanları sizler için değerlendirdik. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

2018 KPSS Atamaları (Taban Puanları) Değerlendirme

KPSS atamaları yeterli mi? - 7
KPSS sınavları zor mu? - 6.5
KPSS Atamaları Bilgilendirilmesi - 9.8

7.8

Genel Puan

KPSS atamalarını ve oluşan en küçük-en büyük taban puanları sizler için değerlendirdik. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 3.85 ( 6 oy)