2019 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2019 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları


Haberler,Taban Puanları,Üniversite Taban Puanları kategorisinde yer alan 2019 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ve kontenjanlarını inceleyeceğiz. Burada yer alan puanlar 2018 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş veriler olup 2019 TYT ve AYT girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar.

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için 2019 üniversite taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2019 Üniversite puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.

Üniversite taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz üniversiteye tıklamak. Eğer aradığınız üniversiteyi aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2019

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için 2019 üniversite taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2019 Üniversite puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı. Üniversite taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz üniversiteye tıklamak. Eğer aradığınız üniversiteyi aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2019 Abdullah Gül Üniversitesi Taban Puanları  Acıbadem Üniversitesi Taban Puanları  Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları  Adıyaman Üniversitesi Taban Puanları  Adnan Menderes Üniversitesi Taban Puanları  Afyon Kocatepe Üniversitesi…
2018 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

2018 2019 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Değerlendirme

2018 YKS zor muydu? - 8.9
Doğruluk Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 9.9

9.6

Genel Puan

2018 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.43 ( 5 oy)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Tıpçı bir genç dedi ki:

  Gülhane Askeri Tıp Fakültesinin taban puanı ve sıralaması nedir acaba

 2. Vera dedi ki:

  Buradaki taban puanlar ucretli universite taban puanlari mi ?

  1. editor dedi ki:

   Devlet üniversitesi ve özel üniversitelere ait tüm puanlar

 3. Üniversite Taban Puanları dedi ki:

  Burada verilen taban puanları bu seneye mi ait?

  1. editor dedi ki:

   2018 yılının en son puanlarıdır

Yorum Yaz