KPSS-2020/9 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (LİSANS)

  KPSS-2020/9 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Taban ve Tavan puanlarıdır. Bu alımda Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Taşra teşkilatına Mühendis ve Mimar alımı gerçekleştirilmiştir.

  Benzer Kurumların KPSS Atama Puanları

  Bu Sayfada " KPSS-2020/9 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (LİSANS) " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda " KPSS-2020/9 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (LİSANS) " dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. " KPSS-2020/9 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar (LİSANS) " dosyasını 10 sn'lik süre dolmasına rağmen indiremediyseniz, bize iletişim bölümüyle iletebilirsiniz.

  Abone ol
  Bildir
  guest
  0 Yorum
  Satır İçi Geri Bildirimler
  Tüm yorumları görüntüleyin