1. Ana Sayfa
 2. Bilgi
 3. 8. Sınıf LGS Deneme Sınavları İndir PDF 2021

8. Sınıf LGS Deneme Sınavları İndir PDF 2021


8. sınıflar için özel olarak hazırlanmış lgs deneme sınavlarını aşağıda bulunan linklere tıklayarak indirebilirsiniz. Ücretsiz, Özenle Hazırlanmış Seçkin Denemeler ve LGS Deneme Sınavları

8.sınıf öğrencileri için hayati bir önem taşıyan 2021 LGS sınavı hazırlanma süresi bakımından son derece önemli bir konu olarak dikkat çekmektedir. Özellikle de adayların bu sınava hazırlanma sürecinde en çok yapması gereken detayın bol soru çözmek ve yanlışlarını burada görerek hatalarını düzeltmeleri uzmanlar tarafından açıklanmaktadır. Bu yüzden de sizlere bugün 8. Sınıf LGS Deneme Sınavları hakkında merak ettiğiniz detayları açıklamak istiyoruz.

Lise Giriş Sınavı olan LGS’ye girecek adayların artık Deneme sınavlarını internet üzerinden evlerinde rahat bir şekilde çözmeleri sınava hazırlanma sürecinde son derece önem arz etmektedir.

8.Sınıf LGS Deneme Sınavları indir PDF 2021

İstediğiniz derse ait olan neredeyse bütün yayın evlerinin deneme sınavlarına ücretsiz bir şekilde sitemizden ulaşarak, çözdüğünüz deneme sınavları ile başarıya giden yolda sizlerde emeğinizin karşılığını alma şansını yakalamış olacaksınız.

LGS ‘de çıkmış olan soruları da sitemizde yer alan indirme linklerini kullanarak temin edebilir ve PC veya cep telefonu ortamına rahatlıkla indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu deneme sınavlarının cevap anahtarlarına ve hatta bazılarında yer alan çözümlerine kadar bütün her şeyi ücretsiz bir şekilde temin edebilir ve masraf etmeden sınavlara hazırlanma şansını yakalamış olabilirsiniz.

Müfredat olarak tamamen MEB’e uygun bir şekilde hazırlanmış olan deneme sınavlarının özellikle de çözümlü olan cevap anahtarlarını kullanarak hatalarınızı rahatlıkla görme şansınız bulunmaktadır. 8. Sınıf LGS Deneme Sınavları ile ilgili olarak aklınıza takılan soruların cevaplarına sitemizden ulaşabilir ve aklınıza takılanları yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

YAYIN EVLERİNE-ÖĞRETMENLERE DUYURU: Sizler de Deneme Sınavlarınızı bize gönderin… Hem size “TEŞEKKÜR” edelim. Hem de ücretsiz olarak yayın evinizin reklamını veya kanalınızın duyurusunu yapalım. İletişim

Not: Arkadaşlar bu deneme sınavlarını bulamayan birçok arkadaşınız var, lütfen Whatsapp‘ı kullanarak bu sayfanın linkini onlarla da paylaşın…

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (155)

Popüler Yorumlar
 1. editor_avatar
  1 ay önce

  virüs yok değil mi

 2. editor_avatar

  KURUMLARA AİT DENEMELER( HIZ YAYINLARI KAFADENGİ M+ YAYINLARI VB) KURUMLARIN RIZASI VAR MI YADA HABERİ VARMI

Yapılan Yorumlar
 1. editor_avatar

  KURUMLARA AİT DENEMELER( HIZ YAYINLARI KAFADENGİ M+ YAYINLARI VB) KURUMLARIN RIZASI VAR MI YADA HABERİ VARMI

  • editor_avatar

   Linklere tıkladıktan sonra bu yorumları yapmanızı rica ederiz. Puanlar.net sitesinde yayınlanan hiçbir deneme sınavı ücretli satılan deneme sınavları değildir. Artı olarak bu yayınevlerinin deneme sınavlarını satın almaları için ilgili sitelere yönlendirme yapmaktayız. Ayrıca yayınevlerinin kendi sitelerinde yayınladıkları ücretsiz deneme sınavlarını bile kaldırdık. Bilgilenmeniz dileğiyle….

 2. editor_avatar
  1 ay önce

  virüs yok değil mi

 3. editor_avatar
  1 ay önce

  Cok güzel ve lgs düzeyinde denemeleri burada bulabilirsiniz kolay gelsin indirip çözün tavsiye ediyorum

 4. editor_avatar
  1 ay önce

  Şimdi üzerine tıklıyorum daha sonra indir butonuna tıklıyorum
  Direk mağazalara yönlendiriyor nasıl indireceğimmmmm

 5. editor_avatar

  zeyno

  yav sen niye yökleyemedınki vıyyy

 6. editor_avatar

  Ben yükleyemedim

 7. editor_avatar

  böyle bir site görmedim mükemmel hiçbiryerde bulamadığım denemeleri indirip çözebiliyorum ios ta

 8. editor_avatar
  2 ay önce

  ama watsapı sildik biz

 9. editor_avatar

  2021 akademik deneme sınavı için kaydı yapamıyorum. Yardım eder misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir