AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (BAKÜ-AZERBAYCAN)

AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (BAKÜ-AZERBAYCAN)

AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ taban puanları 2021 , AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Üniversitelerin Taban Puanlarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2 Yıllık Bölümlerin taban puanları,başarı sıralamaları veya AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 4 yıllık bölümlerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankAZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (BAKÜ-AZERBAYCAN)

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi (Bakü) (Yabancı)Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli)EA5Yer.Olmadı


Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansina sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.


AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ bölümleri, AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 taban puanları, AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 başarı sıralamaları, AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 başarı sırası, AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ ne girmek için kaç net gerekir?, AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2021 kontenjanları


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.