RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (KKTC-LEFKOŞA)

RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (KKTC-LEFKOŞA)

RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ taban puanları 2021 , RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Üniversitelerin Taban Puanlarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2 Yıllık Bölümlerin taban puanları,başarı sıralamaları veya RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 4 yıllık bölümlerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankRAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (KKTC-LEFKOŞA)

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Finans ve Bankacılık (Burslu İng.)EA10Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)İşletme (Burslu İng.)EA10Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Uluslararası İlişkiler (Burslu İng.)EA10Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Burslu İng.)EA2Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (%50 İnd. İng.)EA8Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Mimarlık (Burslu İng.)SAY5Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Yazılım Mühendisliği (Burslu İng.)SAY5Yer.Olmadı
Rauf Denktaş Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Yazılım Mühendisliği (%50 İnd. İng.)SAY10Yer.Olmadı


Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansina sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.


RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ bölümleri, RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 taban puanları, RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 başarı sıralamaları, RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 başarı sırası, RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ ne girmek için kaç net gerekir?, RAUF DENKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 2021 kontenjanları


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.