BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (BAKÜ-AZERBAYCAN)

BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (BAKÜ-AZERBAYCAN)

BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ taban puanları 2021 , BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Üniversitelerin Taban Puanlarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2 Yıllık Bölümlerin taban puanları,başarı sıralamaları veya BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 4 yıllık bölümlerin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankBAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 TABAN PUANLARI BAŞARI SIRALAMALARI (BAKÜ-AZERBAYCAN)

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Bakü Devlet Üniversitesi (Bakü) (Yabancı)Psikoloji (Ücretli)EA15Dolmadı
Bakü Devlet Üniversitesi (Bakü) (Yabancı)Uluslararası İlişkiler (Ücretli)EA5Dolmadı


Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansina sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.


BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ bölümleri, BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 taban puanları, BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 başarı sıralamaları, BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 başarı sırası, BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ ne girmek için kaç net gerekir?, BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ 2021 kontenjanları


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.