Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Atama Puanları

Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL
MÜDÜRLÜĞÜ
Aktüerya, Aktüarya, Aktüerya Bilimleri, Aktüerya ve Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme, Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme veya Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.AKTÜERANKARA588,8802990,32299

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.