Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon Atama Puanları

Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİRadyo, Sinema ve Televizyon; Radyo, Televizyon ve Sinema; Radyo-Televizyon, Sinema; Radyo, TV ve Sinema; Radyo-TV-Sinema; Radyo-TV-Sinema ve Görsel Sanatlar, Radyo ve Televizyon, RadyoTV, Sinema, Sinema ve Televizyon, Sinema-TV, Sinema-TV Fotoğraf veya Sinema-TV-Fotoğraf, Sinema ve Dijital Medya lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURVAN188,64313

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.