Kontrol Öğretmenliği Atama Puanları

Kontrol Öğretmenliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Kontrol Öğretmenliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Kontrol Öğretmenliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Kontrol Öğretmenliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Kontrol Öğretmenliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Kontrol Öğretmenliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Kontrol Öğretmenliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Kontrol Öğretmenliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Kontrol Öğretmenliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
BATMAN ÜNİVERSİTESİBilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi lisans programlarının birinden mezun olmak.BİLGİSAYAR
İŞLETMENİ
BATMAN185,15686
DEVLET HAVA MEYDANLARI
İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURANKARA189,80272

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.