Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi taban puanları 2021 , Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi Taban Puanları 2021 ve Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi Başarı Sıralamaları 2021,Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi Bölümü Başarı Sırası,Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi Hangi Üniversitelerde Var,Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankProtohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi (Örgün)EA52261,9336496,664
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi (Örgün)EA31242,6811643,590
Ege Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi (Örgün)EA72231,4256747307Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi taban puanları, Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi başarı sıralaması, 2021 Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi puanları, 2021 Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi sıralamaları, Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi için kaç puan gerekir?, Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi hangi üniversitelerde var?, Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi başarı sırası, Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.