Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Bilişim Sistemleri Mühendisliği taban puanları 2021 , Bilişim Sistemleri Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Bilişim Sistemleri Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Bilişim Sistemleri Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Bilişim Sistemleri Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Bilişim Sistemleri Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankBilişim Sistemleri Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Atılım Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Burslu İng.)SAY8430,575771,500
Piri Reis Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Burslu İng.)SAY6388,5036111,371
Kocaeli Üniversitesi (Kocaeli) (Devlet)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Örgün)SAY58366,932136,195
Sakarya Üniversitesi (Sakarya) (Devlet)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Örgün)SAY62356,6633149,644
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (Muğla) (Devlet)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Örgün)SAY62318,9776212,090
Kocaeli Üniversitesi (Kocaeli) (Devlet)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Örgün MTOK)SAY15283,5127299,099
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa) (Kıbrıs)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Ücretli İng.)SAY6Yer.Olmadı
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa) (Kıbrıs)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (%50 İnd. İng.)SAY3Yer.Olmadı
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Burslu İng.)SAY3Yer.Olmadı
Yakın Doğu Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Burslu İng.)SAY3Yer.Olmadı
Atılım Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (%50 İnd. İng.)SAY45Dolmadı
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa) (Kıbrıs)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Burslu İng.)SAY6Dolmadı
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Ücretli UOLP İng.)SAY30Dolmadı
Piri Reis Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Bilişim Sistemleri Mühendisliği (%50 İnd. İng.)SAY34DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Bilişim Sistemleri Mühendisliği taban puanları, Bilişim Sistemleri Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Bilişim Sistemleri Mühendisliği puanları, 2021 Bilişim Sistemleri Mühendisliği sıralamaları, Bilişim Sistemleri Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Bilişim Sistemleri Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Bilişim Sistemleri Mühendisliği başarı sırası, Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Bilişim Sistemleri Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.