Uluslararası Ekonomik İlişkiler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Uluslararası Ekonomik İlişkiler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Uluslararası Ekonomik İlişkiler taban puanları 2021 , Uluslararası Ekonomik İlişkiler başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Uluslararası Ekonomik İlişkiler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Taban Puanları 2021 ve Uluslararası Ekonomik İlişkiler Başarı Sıralamaları 2021,Uluslararası Ekonomik İlişkiler Bölümü Başarı Sırası,Uluslararası Ekonomik İlişkiler Hangi Üniversitelerde Var,Uluslararası Ekonomik İlişkiler İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Uluslararası Ekonomik İlişkiler taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankUluslararası Ekonomik İlişkiler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Uluslararası Ekonomik İlişkiler (%50 İnd.)EA3207,1698977,140
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Uluslararası Ekonomik İlişkiler (Ücretli)EA7Yer.Olmadı
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Uluslararası Ekonomik İlişkiler (%25 İnd.)EA5Yer.OlmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Uluslararası Ekonomik İlişkiler taban puanları, Uluslararası Ekonomik İlişkiler başarı sıralaması, 2021 Uluslararası Ekonomik İlişkiler puanları, 2021 Uluslararası Ekonomik İlişkiler sıralamaları, Uluslararası Ekonomik İlişkiler için kaç puan gerekir?, Uluslararası Ekonomik İlişkiler hangi üniversitelerde var?, Uluslararası Ekonomik İlişkiler başarı sırası, Uluslararası Ekonomik İlişkiler 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Uluslararası Ekonomik İlişkiler YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.