Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Atama Puanları

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
BARTIN BELEDİYE BAŞKANLIĞIPeyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarisi ve Kentsel Tasarım, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım lisans programlarının birinden mezun olmakPEYZAJ MİMARIBARTIN188,30378

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.