Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Atama Puanları


  Üniversiteyi başarı ile bitiren Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

  Hazırladığımız bu listede Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Atama Puanları

  KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
  ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL
  MÜDÜRLÜĞÜ
  Elektronik Mühendisliği, Mikroelektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA191,9091191,90911
  TÜRKİYE UZAY AJANSIElektronik Mühendisliği, Mikroelektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA290,8920091,51820

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.