Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Atama Puanları

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
DEVLET DEMİRYOLLARI
TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Enformatik, Bilgisayar Enformatik, Enformatik, Enformatik (Almanca) ve Enformasyon Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmak.PROGRAMCIESKİŞEHİR179,01205

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.