İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Atama Puanları

İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat atamaları ne zaman yapıldı, en düşük İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
ANKARA SOSYAL BİLİMLER
ÜNİVERSİTESİ
İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebilyat, İngiliz Dili ve Kültürü lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURANKARA190,02770

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.