Mütercim Tercümanlık Atama Puanları

Mütercim Tercümanlık Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Mütercim Tercümanlık mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Mütercim Tercümanlık Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Mütercim Tercümanlık mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Mütercim Tercümanlık atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Mütercim Tercümanlık Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Mütercim Tercümanlık Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Mütercim Tercümanlık KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Mütercim Tercümanlık Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI
BAKANLIĞI
Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Çeviribilim (İngilizce), Çeviribilim, Mütercim-Tercümanlık, Mütercim Tercümanlık, Mütercim-Tercümanlık (Türkiye Türkçesi-İngilizce), MütercimTercümanlık (İngilizce-Fransızca), MütercimTercümanlık (İngilizce-Fransızca-Türkçe), Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce) lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜTERCİMANKARA287,5200996,00939

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.