2021 YKS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri (TÜRKİYE 1.SİNDEN KAYNAK ÖNERİLERİ)

2021 YKS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri (TÜRKİYE 1.SİNDEN KAYNAK ÖNERİLERİ)

2021 YKS eşit ağırlık kitap önerileriyle beraber sizlere mutlaka çözülmesi gereken, sınavda size seviye atlattıracak kaynakları tanıtacağız.

En İyi 2021 YKS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri

Muhakkak ki elinize geçen her kaynağı çözmeniz ve okumanız çok önemlidir. Birçok kişinin sadece kaynak satın alarak zaman ve para kaybı yaptığını, aldığı bu kaynakların yüzüne bile bakmadığını biliyoruz.

Fakat birçok kaynak alternatifinin bulunduğu kitapevlerinde doğru olan kaynağa yatırım yapmak, doğru olan kaynağı çözmek ve buna zaman harcamak aslında meselenin en önemli kısmıdır.

  • Sizin için araştırdığımız indirimli kitapları satın almak için TIKLAYINIZ

2021 YKS TM Kitap Önerileri

Bu noktada sizlere yardımcı olmak adına 2021 YKS TM kitap önerileri listemizi hazırladık. Listemizdeki bütün içeriklerin piyasadaki en iyi kaynaklar olduğunu ya da liste dışındaki kaynakların kötü olduğunu iddia etmiyoruz, ancak verdiğimiz kaynaklara zaman harcamanın size ciddi bilgi ve net getirisi sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Matematik

Matematik dersinin hem cebir hem de geometri kısmı için sizlere Acil Matematik Yayınları, Birey B, Üç Dört Beş Yayınları ve Karekök’ün kaynaklarını tavsiye ediyoruz. Karekök haricindeki verdiğimiz kaynaklar daha çok ÖSYM formatındayken, Karekök ise biraz daha zorlayıcı bir kaynaktır. Karekök’ü cila niyetine en son çözebilirsiniz. Konu anlatımı için de Karekök’ün konu konu giden fasiküllerine bakabilirsiniz.

Edebiyat

2021 YKS TM kitap önerilerinde edebiyat denildiği zaman akla ilk gelen kaynaklar Limit Yayınları ve Yayın Denizi’ninkiler oluyor. Aşırı orijinal ve başarılı edebiyat içerikleri hazırlayan yayınevleri, birçok defa ÖSYM’nin benzer sorularını tutturmasıyla da biliniyor. İki yayından birinin edebiyat el kitabı ile konuları öğrenebilir, soru bankalarıyla da pekiştirme yapabilirsiniz.

Dil ve Anlatım

Dil ve anlatım için de sizlere edebiyat bölümünde bahsettiğimiz yayınları tavsiye edeceğiz. Yayın Denizi ve Limit Yayınları’nın dil ve anlatım için çıkarttığı kaynaklar oldukça başarılı. İki yayından birinin el kitabıyla konuları öğrenebilir, soru bankalarıyla da testlerinizi yapabilirsiniz. Paragraf hızınızı geliştirmek adına da paragraf soru bankalarına göz atmayı unutmayın.

Tarih

2021 YKS TM kitap önerilerinde sıra tarihe geldi. Tarih için Palme ve Bilgi Sarmal yayınlarının konu anlatımı ve soru bankası kaynaklarını tavsiye ediyoruz. ÖSYM tipi soru yapısı, bilgiye dayalı yorumlama ve yeterli konu anlatımıyla iki yayının da kaynakları sizler için biçilmiş kaftan.

Coğrafya

2021 YKS eşit ağırlık kitap önerilerinde coğrafya için tavsiyemiz Bilgi Sarmal ve FDD yayınları. Bilgi Sarmal’ın hem konu anlatımı hem de soru bankası içeriklerine göz atabilir, FDD’nin soru bankasıyla da pekiştirme yapabilirsiniz. ÖSYM soru tiplemesiyle birebir örtüşen bu kaynaklar yeterli olacaktır.

Fen

2021 YKS eşit ağırlık kitap önerilerinde fen derslerini en son sıraya bıraktık. EA öğrencisi olduğunuz için fen alanında ÖSYM tipindeki basit kaynaklara yönelmeniz gerekiyor. Bunun için Palme ya da Bilgi Sarmal yayınlarını kullanabilirsiniz.

2021 Yılı En Çok Satılan YKS Kitapları

Daha fazla Kaynak Tavsiyesi için TIKLAYINYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.