Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması


  Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması ve kontenjanlarını inceleyeceğiz. Bu sayfada yer alan verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Tabloda yer alan puanlar 2019 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş veriler olup 2020 TYT ve AYT girip tercih yapacak olan üniversite adayları bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını göz önünde bulundurmalılar. Aşağıda yer alan tabloda Üniversite adı, bölüm adı, kontenjan, taban puan yılı, başarı sıralaması, başarı sıralamaları ve taban puanlar yer almaktadır.


  Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Üniversite AdıYılFakülteBölümPuan TürüGenel Kont.En Küçük Puan
  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ2019Ziraat ve Doğa Bilimleri FakültesiYaban Hayatı Ekolojisi ve YönetimiSAY15
  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ2019Ziraat ve Doğa Bilimleri FakültesiYaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi (KKTC Uyruklu)SAY1
  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)2019Orman FakültesiYaban Hayatı Ekolojisi ve YönetimiSAY20  Bilgilendirme: Asagida yer alan tabloda puanlari ve basari siralamalarini bulacaksiniz. "Olusmadi" yazilan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. Isteyen herkes baraj puani yoksa bu bölümü tercih edip yerlesebilme sansina sahip. Tabloda (--) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayin tercih etmedigi seklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.

  reklam

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
  Fotoğraf ve Resim Dosyası
   
   
   
    Abone ol  
  Bildir