Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması ve kontenjanlarini inceleyecegiz. Bu sayfada yer alan verilerin tamami ÖSYM ve YÖK tarafindan yayinlanmis olan en son güncel puanlardir. Tabloda yer alan puanlar 2019 Üniversite yerlestirme puanlarina göre elde edilmis veriler olup 2020 TYT ve AYT girip tercih yapacak olan üniversite adaylari bu basari siralamalarini ve taban puanlarini göz önünde bulundurmalilar. Asagida yer alan tabloda Üniversite adi, bölüm adi, kontenjan, taban puan yili, basari siralamasi, basari siralamalari ve taban puanlar yer almaktadir.  Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği 2019 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Üniversite AdıYılFakülteBölümPuan TürüGenel Kont.En Küçük Puan
  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ2019Ziraat ve Doğa Bilimleri FakültesiKanatlı Hayvan YetiştiriciliğiSAY15234.74842
  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ2019Ziraat ve Doğa Bilimleri FakültesiKanatlı Hayvan Yetiştiriciliği (KKTC Uyruklu)SAY1  Bilgilendirme: Asagida yer alan tabloda puanlari ve basari siralamalarini bulacaksiniz. "Olusmadi" yazilan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. Isteyen herkes baraj puani yoksa bu bölümü tercih edip yerlesebilme sansina sahip. Tabloda (--) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayin tercih etmedigi seklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.