Telekomünikasyon Mühendisliği Atama Puanları

Telekomünikasyon Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Telekomünikasyon Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Telekomünikasyon Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Telekomünikasyon Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Telekomünikasyon Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Telekomünikasyon Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Telekomünikasyon Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Telekomünikasyon Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Telekomünikasyon Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL
MÜDÜRLÜĞÜ
Elektronik Mühendisliği, Mikroelektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA191,90911
TÜRKİYE UZAY AJANSIElektronik Mühendisliği, Mikroelektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA290,89200

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.