Raylı Sistemler Mühendisliği Atama Puanları


  Üniversiteyi başarı ile bitiren Raylı Sistemler Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Raylı Sistemler Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

  Hazırladığımız bu listede Raylı Sistemler Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Raylı Sistemler Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Raylı Sistemler Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Raylı Sistemler Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Raylı Sistemler Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


  Raylı Sistemler Mühendisliği Atama Puanları

  KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
  ULAŞTIRMA VE ALTYAPI
  BAKANLIĞI
  Raylı Sistemler Mühendisliği lisans programından mezun olmak.MÜHENDİSANKARA191,7272591,72725

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.