Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Atama Puanları

Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
BARTIN BELEDİYE BAŞKANLIĞIPeyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarisi ve Kentsel Tasarım, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım lisans programlarının birinden mezun olmakPEYZAJ MİMARIBARTIN188,3037888,30378

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.