Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri taban puanları 2021 , Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri Taban Puanları 2021 ve Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri Başarı Sıralamaları 2021,Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri Bölümü Başarı Sırası,Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri Hangi Üniversitelerde Var,Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankOtomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) (Devlet Üniversitesi)2020Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem TeknolojileriTYT20240,443731042678
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem TeknolojileriTYT35229,847931170325
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem TeknolojileriTYT40213,54911389153Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri taban puanları, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri başarı sıralaması, 2021 Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri puanları, 2021 Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri sıralamaları, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri için kaç puan gerekir?, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri hangi üniversitelerde var?, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri başarı sırası, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.