Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği taban puanları 2021 , Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği Taban Puanları 2021 ve Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği Başarı Sıralamaları 2021,Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği Bölümü Başarı Sırası,Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği Hangi Üniversitelerde Var,Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankDezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) (Devlet Üniversitesi)2020Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi TeknikerliğiTYT20305,59287442788
KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi TeknikerliğiTYT40281,96817614904
İSTANBUL ATLAS ÜNİVERSİTESİ (Vakıf Üniversitesi)2020Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği (Burslu)TYT6276,64216660226
İSTANBUL ATLAS ÜNİVERSİTESİ (Vakıf Üniversitesi)2020Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği (%50 İndirimli)TYT34194,444681646393Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği taban puanları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği başarı sıralaması, 2021 Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği puanları, 2021 Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği sıralamaları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği için kaç puan gerekir?, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği hangi üniversitelerde var?, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği başarı sırası, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Teknikerliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.