Bahçe Bitkileri Atama Puanları


Üniversiteyi başarı ile bitiren Bahçe Bitkileri mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Bahçe Bitkileri Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Bahçe Bitkileri mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Bahçe Bitkileri atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Bahçe Bitkileri Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Bahçe Bitkileri Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Bahçe Bitkileri KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Bahçe Bitkileri Atama Puanları

KURUM ADI ÖĞRENİM KOŞULU KADRO UNVANI İL ADET EN KÜÇÜK PUAN
TİCARET BAKANLIĞI Bitkisel Üretim, Bahçe Bitkileri, Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması, Kültür Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması, Bahçe ve Tarla Bitkileri, Tarla Bitkileri, Bitki Koruma, Toprak, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Toprak Bilimi ve Tarım Kimyası, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmak. MÜHENDİS ANKARA 2 87,60446
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Bitkisel Üretim, Bahçe Bitkileri, Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması, Kültür Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması, Bahçe ve Tarla Bitkileri, Tarla Bitkileri, Bitki Koruma, Toprak, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Toprak Bilimi ve Tarım Kimyası, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmak. MÜHENDİS ÇORUM 1 87,94006

2021 Yılının En Çok Satılan KPSS Kitapları

   
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.