Sosyal Hizmet Atama Puanları

Sosyal Hizmet Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Sosyal Hizmet mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Sosyal Hizmet Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Sosyal Hizmet mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Sosyal Hizmet atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Sosyal Hizmet Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sosyal Hizmet Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Sosyal Hizmet KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Sosyal Hizmet Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ
BAŞKANLIĞI
Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler, Sosyal Çalışmalar lisans programlarının birinden mezun olmakSOSYAL ÇALIŞMACIKIRKLARELİ191,14135

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.