Siyasal Bilimler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Siyasal Bilimler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Siyasal Bilimler taban puanları 2021 , Siyasal Bilimler başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Siyasal Bilimler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Siyasal Bilimler Taban Puanları 2021 ve Siyasal Bilimler Başarı Sıralamaları 2021,Siyasal Bilimler Bölümü Başarı Sırası,Siyasal Bilimler Hangi Üniversitelerde Var,Siyasal Bilimler İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Siyasal Bilimler taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankSiyasal Bilimler 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Siyasal Bilimler (%50 İnd.)EA3267,0038463,355
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Siyasal Bilimler (Ücretli)EA7Yer.Olmadı
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Üsküp) (Yabancı)Siyasal Bilimler (%25 İnd.)EA5Yer.OlmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Siyasal Bilimler taban puanları, Siyasal Bilimler başarı sıralaması, 2021 Siyasal Bilimler puanları, 2021 Siyasal Bilimler sıralamaları, Siyasal Bilimler için kaç puan gerekir?, Siyasal Bilimler hangi üniversitelerde var?, Siyasal Bilimler başarı sırası, Siyasal Bilimler 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Siyasal Bilimler YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.