Sanat ve Sosyal Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sanat ve Sosyal Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Sanat ve Sosyal Bilimler Programları taban puanları 2021 , Sanat ve Sosyal Bilimler Programları başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Sanat ve Sosyal Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Sanat ve Sosyal Bilimler Programları Taban Puanları 2021 ve Sanat ve Sosyal Bilimler Programları Başarı Sıralamaları 2021,Sanat ve Sosyal Bilimler Programları Bölümü Başarı Sırası,Sanat ve Sosyal Bilimler Programları Hangi Üniversitelerde Var,Sanat ve Sosyal Bilimler Programları İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Sanat ve Sosyal Bilimler Programları taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankSanat ve Sosyal Bilimler Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Sabancı Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (Burslu İng.)EA23501,9445738
Sabancı Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (%50 İnd. İng.)EA89367,882192,288
Sabancı Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (Ücretli İng.)EA35316,7305228,074Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Sanat ve Sosyal Bilimler Programları taban puanları, Sanat ve Sosyal Bilimler Programları başarı sıralaması, 2021 Sanat ve Sosyal Bilimler Programları puanları, 2021 Sanat ve Sosyal Bilimler Programları sıralamaları, Sanat ve Sosyal Bilimler Programları için kaç puan gerekir?, Sanat ve Sosyal Bilimler Programları hangi üniversitelerde var?, Sanat ve Sosyal Bilimler Programları başarı sırası, Sanat ve Sosyal Bilimler Programları 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Sanat ve Sosyal Bilimler Programları YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.