Medya ve İletişim Sistemleri Atama Puanları

Medya ve İletişim Sistemleri Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Medya ve İletişim Sistemleri mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Medya ve İletişim Sistemleri Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Medya ve İletişim Sistemleri mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Medya ve İletişim Sistemleri atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Medya ve İletişim Sistemleri Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Medya ve İletişim Sistemleri Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Medya ve İletişim Sistemleri KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Medya ve İletişim Sistemleri Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU  GENEL MÜDÜRLÜĞÜYeni Medya, Yeni Medya ve Gazetecilik, Yeni Medya ve İletişim, Yeni Medya ve İletişim Sistemleri, Medya ve İletişim, Medya ve İletişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURANKARA290,09801

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.