İletişim Bilimleri Atama Puanları

İletişim Bilimleri Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren İletişim Bilimleri mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS İletişim Bilimleri Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede İletişim Bilimleri mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son İletişim Bilimleri atamaları ne zaman yapıldı, en düşük İletişim Bilimleri Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) İletişim Bilimleri Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla İletişim Bilimleri KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


İletişim Bilimleri Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜİletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı (Multimedya), İletişim ve Tasarım, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim Tasarımı ve Medya, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya lisans programlarının birinden mezun olmakVERİ HAZIRLAMA VE KONTROL
İŞLETMENİ
ANKARA381,51966
SİGORTACILIK VE ÖZEL EMEKLİLİK DÜZENLEME VE DENETLEME
KURUMU
İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı (Multimedya), İletişim ve Tasarım, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim Tasarımı ve Medya, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya lisans programlarının birinden mezun olmakSEKRETERİSTANBUL384,69096

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.