Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması


  YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması hakkında aşağıda bir liste hazırladık.
  Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması için hazırlanmiş bu liste, ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.ÖSYM, YÖKATLAS


  Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
  GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİİslami İlimlerSÖZ100318,155183490
  GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİElektrik-Elektronik MühendisliğiSAY60DolmadıDolmadı


  Bilgilendirme: Asagida yer alan tabloda puanlari ve basari siralamalarini bulacaksiniz. "Olusmadi" yazilan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. Isteyen herkes baraj puani yoksa bu bölümü tercih edip yerlesebilme sansina sahip. Tabloda (--) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayin tercih etmedigi seklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.


  Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bölümleri, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 taban puanları, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 başarı sıralamaları, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 başarı sırası, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ne girmek için kaç net gerekir?, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2020 kontenjanları

  reklam

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
  Fotoğraf ve Resim Dosyası
   
   
   
    Abone ol  
  Bildir