Film Tasarımı ve Yönetmenliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Film Tasarımı ve Yönetmenliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Film Tasarımı ve Yönetmenliği taban puanları 2021 , Film Tasarımı ve Yönetmenliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Film Tasarımı ve Yönetmenliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Film Tasarımı ve Yönetmenliği Taban Puanları 2021 ve Film Tasarımı ve Yönetmenliği Başarı Sıralamaları 2021,Film Tasarımı ve Yönetmenliği Bölümü Başarı Sırası,Film Tasarımı ve Yönetmenliği Hangi Üniversitelerde Var,Film Tasarımı ve Yönetmenliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Film Tasarımı ve Yönetmenliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankFilm Tasarımı ve Yönetmenliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)Film Tasarımı ve Yönetimi (Burslu)SÖZ3385,943220,751
Marmara Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Film Tasarımı ve Yönetimi (Örgün)SÖZ62367,210738,512
Ankara Bilim Üniversitesi (Vakıf)Film Tasarımı ve Yönetimi (Burslu İng.)SÖZ8327,7798115598
Ankara Bilim Üniversitesi (Vakıf)Film Tasarımı ve Yönetimi (%50 İnd. İng.)SÖZ8211,6588793936
Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi (Girne) (Kıbrıs)Film Tasarımı ve Yönetimi (Ücretli İng.)SÖZ10Yer.Olmadı
Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)Film Tasarımı ve Yönetimi (Ücretli)SÖZ4Yer.Olmadı
Ankara Bilim Üniversitesi (Vakıf)Film Tasarımı ve Yönetimi (Ücretli İng.)SÖZ34Dolmadı
Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi (Girne) (Kıbrıs)Film Tasarımı ve Yönetimi (Burslu İng.)SÖZ15Dolmadı
Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi (Girne) (Kıbrıs)Film Tasarımı ve Yönetimi (%50 İnd. İng.)SÖZ10Dolmadı
Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf)Film Tasarımı ve Yönetimi (%25 İnd.)SÖZ13DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Film Tasarımı ve Yönetmenliği taban puanları, Film Tasarımı ve Yönetmenliği başarı sıralaması, 2021 Film Tasarımı ve Yönetmenliği puanları, 2021 Film Tasarımı ve Yönetmenliği sıralamaları, Film Tasarımı ve Yönetmenliği için kaç puan gerekir?, Film Tasarımı ve Yönetmenliği hangi üniversitelerde var?, Film Tasarımı ve Yönetmenliği başarı sırası, Film Tasarımı ve Yönetmenliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Film Tasarımı ve Yönetmenliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.