Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Atama Puanları

Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Bilgisayar Sistemleri ve Ağları mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Bilgisayar Sistemleri ve Ağları mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Bilgisayar Sistemleri ve Ağları atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Bilgisayar Sistemleri ve Ağları KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞIBilgisayar Sistemleri ve Ağları lisans programından mezun olmakPROGRAMCIANKARA775,16676

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.