Basın ve Yayın 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Basın ve Yayın 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Basın ve Yayın taban puanları 2021 , Basın ve Yayın başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Basın ve Yayın 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Basın ve Yayın Taban Puanları 2021 ve Basın ve Yayın Başarı Sıralamaları 2021,Basın ve Yayın Bölümü Başarı Sırası,Basın ve Yayın Hangi Üniversitelerde Var,Basın ve Yayın İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Basın ve Yayın taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankBasın ve Yayın 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)Basın ve Yayın (Örgün)SÖZ82325,3937122371
Girne Amerikan Üniversitesi (Girne) (Kıbrıs)Basın ve Yayın (Burslu)SÖZ20DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Basın ve Yayın taban puanları, Basın ve Yayın başarı sıralaması, 2021 Basın ve Yayın puanları, 2021 Basın ve Yayın sıralamaları, Basın ve Yayın için kaç puan gerekir?, Basın ve Yayın hangi üniversitelerde var?, Basın ve Yayın başarı sırası, Basın ve Yayın 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Basın ve Yayın YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.