Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi taban puanları 2021 , Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Taban Puanları 2021 ve Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Başarı Sıralamaları 2021,Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası,Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Hangi Üniversitelerde Var,Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankZeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Zeytincilik ve Zeytin İşleme TeknolojisiTYT35189,81421700371
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Zeytincilik ve Zeytin İşleme TeknolojisiTYT20184,311281712746Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi taban puanları, Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi başarı sıralaması, 2021 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi puanları, 2021 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi sıralamaları, Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi için kaç puan gerekir?, Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi hangi üniversitelerde var?, Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi başarı sırası, Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.