1. Ana Sayfa
  2. 4 Yıllık Bölümler
  3. Yönetim Bilimleri Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Yönetim Bilimleri Programları 2021 Taban Puanları Başarı SıralamalarıYönetim Bilimleri Programları taban puanları 2021 , Yönetim Bilimleri Programları başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Yönetim Bilimleri Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Yönetim Bilimleri Programları Taban Puanları 2021 ve Yönetim Bilimleri Programları Başarı Sıralamaları 2021,Yönetim Bilimleri Programları Bölümü Başarı Sırası,Yönetim Bilimleri Programları Hangi Üniversitelerde Var,Yönetim Bilimleri Programları İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Yönetim Bilimleri Programları taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.Yönetim Bilimleri Programları 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kont. Taban Puan Sıralama
Sabancı Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Yönetim Bilimleri Programları (Burslu İng.) EA 24 507,765 563
Sabancı Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Yönetim Bilimleri Programları (%50 İnd. İng.) EA 90 380,1063 67,970
Sabancı Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Yönetim Bilimleri Programları (Ücretli İng.) EA 46 319,9888 217,268

2021 Yılı En Çok Satılan YKS KitaplarıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Yönetim Bilimleri Programları taban puanları, Yönetim Bilimleri Programları başarı sıralaması, 2021 Yönetim Bilimleri Programları puanları, 2021 Yönetim Bilimleri Programları sıralamaları, Yönetim Bilimleri Programları için kaç puan gerekir?, Yönetim Bilimleri Programları hangi üniversitelerde var?, Yönetim Bilimleri Programları başarı sırası, Yönetim Bilimleri Programları 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Yönetim Bilimleri Programları YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorum Yap

Yorum Yap