Yeni Medya ve Gazetecilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Yeni Medya ve Gazetecilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Yeni Medya ve Gazetecilik taban puanları 2021 , Yeni Medya ve Gazetecilik başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Yeni Medya ve Gazetecilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Yeni Medya ve Gazetecilik Taban Puanları 2021 ve Yeni Medya ve Gazetecilik Başarı Sıralamaları 2021,Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü Başarı Sırası,Yeni Medya ve Gazetecilik Hangi Üniversitelerde Var,Yeni Medya ve Gazetecilik İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Yeni Medya ve Gazetecilik taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankYeni Medya ve Gazetecilik 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) (Devlet Üniversitesi)2020Yeni Medya ve Gazetecilik (Açıköğretim)TYT250188,703931702868Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Yeni Medya ve Gazetecilik taban puanları, Yeni Medya ve Gazetecilik başarı sıralaması, 2021 Yeni Medya ve Gazetecilik puanları, 2021 Yeni Medya ve Gazetecilik sıralamaları, Yeni Medya ve Gazetecilik için kaç puan gerekir?, Yeni Medya ve Gazetecilik hangi üniversitelerde var?, Yeni Medya ve Gazetecilik başarı sırası, Yeni Medya ve Gazetecilik 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Yeni Medya ve Gazetecilik YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar
  1. blank - dedi ki:

    Özelikle de ikinci üniversite olarak tercih ederseniz çok avantajı var. Mezunlar gazeteci, muhabir, grafiker, içerik/metin/reklam yazarı, sosyal medya uzmanı, basın/medya danışmanı, eleştirmen vb. olarak çalışabilir.