Yapı Tesisat Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Yapı Tesisat Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Yapı Tesisat Teknolojisi taban puanları 2021 , Yapı Tesisat Teknolojisi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Yapı Tesisat Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Yapı Tesisat Teknolojisi Taban Puanları 2021 ve Yapı Tesisat Teknolojisi Başarı Sıralamaları 2021,Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası,Yapı Tesisat Teknolojisi Hangi Üniversitelerde Var,Yapı Tesisat Teknolojisi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Yapı Tesisat Teknolojisi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankYapı Tesisat Teknolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) (Devlet Üniversitesi)2020Yapı Tesisat TeknolojisiTYT50215,11251368163Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Yapı Tesisat Teknolojisi taban puanları, Yapı Tesisat Teknolojisi başarı sıralaması, 2021 Yapı Tesisat Teknolojisi puanları, 2021 Yapı Tesisat Teknolojisi sıralamaları, Yapı Tesisat Teknolojisi için kaç puan gerekir?, Yapı Tesisat Teknolojisi hangi üniversitelerde var?, Yapı Tesisat Teknolojisi başarı sırası, Yapı Tesisat Teknolojisi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Yapı Tesisat Teknolojisi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.