Uluslararası İşletme Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Uluslararası İşletme Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Uluslararası İşletme Yönetimi taban puanları 2021 , Uluslararası İşletme Yönetimi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Uluslararası İşletme Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Uluslararası İşletme Yönetimi Taban Puanları 2021 ve Uluslararası İşletme Yönetimi Başarı Sıralamaları 2021,Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü Başarı Sırası,Uluslararası İşletme Yönetimi Hangi Üniversitelerde Var,Uluslararası İşletme Yönetimi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Uluslararası İşletme Yönetimi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankUluslararası İşletme Yönetimi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Yeditepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Uluslararası İşletme Yönetimi (Burslu Alm.)EA3395,723442,102
Marmara Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Uluslararası İşletme Yönetimi (Ücretli UOLP İng.)EA15322,0717210,412
Yeditepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Uluslararası İşletme Yönetimi (%50 İnd. Alm.)EA18291,8681327,873
Çağ Üniversitesi (Mersin) (Vakıf)Uluslararası İşletme Yönetimi (Burslu İng.)EA4289,6674338230
Yeditepe Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf)Uluslararası İşletme Yönetimi (Ücretli UOLP Alm.)EA2277,6528399,904
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Uluslararası İşletme Yönetimi (Burslu İng.)EA3Yer.Olmadı
Yakın Doğu Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Uluslararası İşletme Yönetimi (Burslu İng.)EA3Yer.Olmadı
Çağ Üniversitesi (Mersin) (Vakıf)Uluslararası İşletme Yönetimi (%50 İnd. İng.)EA20Dolmadı
Girne Amerikan Üniversitesi (Girne) (Kıbrıs)Uluslararası İşletme Yönetimi (Burslu İng.)EA20Dolmadı
Girne Üniversitesi (Kıbrıs)Uluslararası İşletme Yönetimi (Burslu İng.)EA3Dolmadı
Malatya Turgut Özal Üniversitesi (Malatya) (Devlet)Uluslararası İşletme Yönetimi (Örgün)EA41DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Uluslararası İşletme Yönetimi taban puanları, Uluslararası İşletme Yönetimi başarı sıralaması, 2021 Uluslararası İşletme Yönetimi puanları, 2021 Uluslararası İşletme Yönetimi sıralamaları, Uluslararası İşletme Yönetimi için kaç puan gerekir?, Uluslararası İşletme Yönetimi hangi üniversitelerde var?, Uluslararası İşletme Yönetimi başarı sırası, Uluslararası İşletme Yönetimi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Uluslararası İşletme Yönetimi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.