Tüpraş Mühendis Maaşı

22.06.2018
162
A+
A-
Tüpraş Mühendis Maaşı

Tüpraş Türkiye Petrol Rafinelerin de mühendis olarak göreve başlamak için öncelikle ilgili bölümlerden 4 yıllık veya daha fazla eğitim almak gerekmektedir.

Devletin Koç grubuna devrettiği kurum, Türkiye’nin nadide kurumların başında yer alıyor. Ülkenin petrol ihtiyacını karşılayan ana merkez olarak Kırıkkale ve İzmit olan bu kurumun, mühendisleri, teknikerleri, teknisyenleri kısacası tüm personelleri ülkenin ekonomisi için anlamlı bir görev üstlenmektedir.

Kısa zaman önce devlet elinden özel sektöre geçen Tüpraş maaşları bir artış yaşanmıştır. Fakülte mezunu olarak görev başlayan mühendisler, belli süre çalıştan sonra göreve daimi olarak alınır. Buna deneme süre de diyebiliriz.Daha sonrasında uygun bulunan pozisyon olur ise mühendis olarak göreve başlayabilir. Alanınıza göre iş yapabilirsiniz. Tüpraş mühendis maaşları başlangıç maaşı olarak 4.000 olarak başlamakta ve daha sonra yıllık deneyimlere göre artış göstermektedir.

Tüpraş mühendisleri tek bir elden maaş aldıkları için maaş farklılığı pek yoktur. İşleri oldukça yoğun olmakla beraber bu işlerinin karşılığını almaktadırlar. Türkiye’nin başta gelen firmalarından olan Tüpraş eleman alımlarında oldukça dikkat etmekte ve eleman alımında titizlik gösterilmektedir.

 2019 ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI için TIKLAYINIZ

2019 YKS Konuları için TIKLAYINIZ

 
Konuyu Haberdar Et!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.