1. Ana Sayfa
  2. 4 Yıllık Bölümler
  3. Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji 2021 Taban Puanları Başarı SıralamalarıTiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji taban puanları 2021 , Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Taban Puanları 2021 ve Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Başarı Sıralamaları 2021,Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü Başarı Sırası,Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Hangi Üniversitelerde Var,Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kont. Taban Puan Sıralama
İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet) Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji (Örgün) SÖZ 31 380,5208 25,073
Düzce Üniversitesi (Düzce) (Devlet) Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji (Örgün) SÖZ 41 252,2865 487,715

2021 Yılı En Çok Satılan YKS KitaplarıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji taban puanları, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji başarı sıralaması, 2021 Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji puanları, 2021 Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji sıralamaları, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji için kaç puan gerekir?, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji hangi üniversitelerde var?, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji başarı sırası, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. editor_avatar
    4 ay önce

    17 yaş tiyatro oyunculuk kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir