Tıp Mühendisliği Atama Puanları


  Üniversiteyi başarı ile bitiren Tıp Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Tıp Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

  Hazırladığımız bu listede Tıp Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Tıp Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Tıp Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Tıp Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Tıp Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


  Tıp Mühendisliği Atama Puanları

  KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
  DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL
  MÜDÜRLÜĞÜ
  Biyomedikal Mühendisliği veya Tıp Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA492,7302994,27516
  SÜLEYMAN DEMİREL
  ÜNİVERSİTESİ
  Biyomedikal Mühendisliği veya Tıp Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSISPARTA192,4621992,46219

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.