Tıp Mühendisliği Atama Puanları

Tıp Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Tıp Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Tıp Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Tıp Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Tıp Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Tıp Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Tıp Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Tıp Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Tıp Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL
MÜDÜRLÜĞÜ
Biyomedikal Mühendisliği veya Tıp Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA492,7302994,27516
SÜLEYMAN DEMİREL
ÜNİVERSİTESİ
Biyomedikal Mühendisliği veya Tıp Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSISPARTA192,4621992,46219

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.