1. Ana Sayfa
  2. 4 Yıllık Bölümler
  3. Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 2021 Taban Puanları Başarı SıralamalarıTelevizyon Haberciliği ve Programcılığı taban puanları 2021 , Televizyon Haberciliği ve Programcılığı başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Taban Puanları 2021 ve Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Başarı Sıralamaları 2021,Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü Başarı Sırası,Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Hangi Üniversitelerde Var,Televizyon Haberciliği ve Programcılığı İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Televizyon Haberciliği ve Programcılığı taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Kont. Taban Puan Sıralama
İstanbul Bilgi Üniversitesi (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Burslu İng.) SÖZ 7 415,7068 6486
İstanbul Aydın Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Burslu) SÖZ 9 337,421 90,442
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Burslu) SÖZ 8 319,3901 141,084
Beykent Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (Burslu) SÖZ 6 318,8568 142,839
Beykent Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (%50 İnd.) SÖZ 36 207,4067 809,023
İstanbul Aydın Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (%50 İnd.) SÖZ 54 Dolmadı
İstanbul Bilgi Üniversitesi (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (%50 İnd. İng.) SÖZ 38 Dolmadı
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (%50 İnd.) SÖZ 42 Dolmadı

2021 Yılı En Çok Satılan YKS KitaplarıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Televizyon Haberciliği ve Programcılığı taban puanları, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı başarı sıralaması, 2021 Televizyon Haberciliği ve Programcılığı puanları, 2021 Televizyon Haberciliği ve Programcılığı sıralamaları, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı için kaç puan gerekir?, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı hangi üniversitelerde var?, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı başarı sırası, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorum Yap

Yorum Yap