Tarih Öncesi Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Tarih Öncesi Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Tarih Öncesi Arkeolojisi taban puanları 2021 , Tarih Öncesi Arkeolojisi başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Tarih Öncesi Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Tarih Öncesi Arkeolojisi Taban Puanları 2021 ve Tarih Öncesi Arkeolojisi Başarı Sıralamaları 2021,Tarih Öncesi Arkeolojisi Bölümü Başarı Sırası,Tarih Öncesi Arkeolojisi Hangi Üniversitelerde Var,Tarih Öncesi Arkeolojisi İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Tarih Öncesi Arkeolojisi taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankTarih Öncesi Arkeolojisi 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Tarih Öncesi Arkeolojisi (Örgün)EA52267,4527460,600
Ankara Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Tarih Öncesi Arkeolojisi (Örgün)EA31248,5942594,811Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Tarih Öncesi Arkeolojisi taban puanları, Tarih Öncesi Arkeolojisi başarı sıralaması, 2021 Tarih Öncesi Arkeolojisi puanları, 2021 Tarih Öncesi Arkeolojisi sıralamaları, Tarih Öncesi Arkeolojisi için kaç puan gerekir?, Tarih Öncesi Arkeolojisi hangi üniversitelerde var?, Tarih Öncesi Arkeolojisi başarı sırası, Tarih Öncesi Arkeolojisi 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Tarih Öncesi Arkeolojisi YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.