Tapu Kadastro 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Tapu Kadastro 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Tapu Kadastro taban puanları 2021 , Tapu Kadastro başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Tapu Kadastro 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Tapu Kadastro Taban Puanları 2021 ve Tapu Kadastro Başarı Sıralamaları 2021,Tapu Kadastro Bölümü Başarı Sırası,Tapu Kadastro Hangi Üniversitelerde Var,Tapu Kadastro İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Tapu Kadastro taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankTapu Kadastro 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (Ankara) (Devlet)Tapu Kadastro (Örgün)EA62315,8495231,141
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Burdur) (Devlet)Tapu Kadastro (Örgün)EA62284,1888365,139Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Tapu Kadastro taban puanları, Tapu Kadastro başarı sıralaması, 2021 Tapu Kadastro puanları, 2021 Tapu Kadastro sıralamaları, Tapu Kadastro için kaç puan gerekir?, Tapu Kadastro hangi üniversitelerde var?, Tapu Kadastro başarı sırası, Tapu Kadastro 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Tapu Kadastro YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.