Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması


  YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması hakkında aşağıda bir liste hazırladık.
  Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması için hazırlanmiş bu liste, ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.ÖSYM, YÖKATLAS


  Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 Taban Puanları Başarı Sıralaması

  Üniversite AdıYılFakülteBölümPuan TürüGenel Kont.En Küçük Puan
  SUMGAYIT DEVLET ÜNİVERSİTESİ (SUMGAYIT-AZERBAYCAN)2019Filoloji FakültesiPsikoloji(Ücretli)EA


  Bilgilendirme: Asagida yer alan tabloda puanlari ve basari siralamalarini bulacaksiniz. "Olusmadi" yazilan yerde kontenjaninin dolmadigini ifade etmek için yazdik. Örnek vermek gerekirse 50 kisilik kontenjan dolmadigi için ÖSYM herhangi bir siralama ve/veya taban puan tahmini olusturmadi. Isteyen herkes baraj puani yoksa bu bölümü tercih edip yerlesebilme sansina sahip. Tabloda (--) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayin tercih etmedigi seklinde yorumlayabiliriz.

  NOT: LÜTFEN TERCIH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DIKKATLICE KONTROL EDINIZ. SITEMIZDEKI VERILER BILGILENDIRME AMAÇLIDIR. TERCIHLERINIZI KESINLESTIRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERILERINI KONTROL EDINIZ.


  Sumgayıt Devlet Üniversitesi bölümleri, Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 taban puanları, Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 başarı sıralamaları, Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 başarı sırası, Sumgayıt Devlet Üniversitesi ne girmek için kaç net gerekir?, Sumgayıt Devlet Üniversitesi 2020 kontenjanları

  reklam

  Kimler Neler Demiş?

  avatar
  Fotoğraf ve Resim Dosyası
   
   
   
    Abone ol  
  Bildir