Sosyal Medya Yöneticiliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Sosyal Medya Yöneticiliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları 2021 , Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Sosyal Medya Yöneticiliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Sosyal Medya Yöneticiliği Taban Puanları 2021 ve Sosyal Medya Yöneticiliği Başarı Sıralamaları 2021,Sosyal Medya Yöneticiliği Bölümü Başarı Sırası,Sosyal Medya Yöneticiliği Hangi Üniversitelerde Var,Sosyal Medya Yöneticiliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankSosyal Medya Yöneticiliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) (Devlet Üniversitesi)2020Sosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim)TYT1000197,758381606462Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları, Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sıralaması, 2021 Sosyal Medya Yöneticiliği puanları, 2021 Sosyal Medya Yöneticiliği sıralamaları, Sosyal Medya Yöneticiliği için kaç puan gerekir?, Sosyal Medya Yöneticiliği hangi üniversitelerde var?, Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sırası, Sosyal Medya Yöneticiliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Sosyal Medya Yöneticiliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.