Sosyal Çalışmalar Atama Puanları

Sosyal Çalışmalar Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Sosyal Çalışmalar mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Sosyal Çalışmalar Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Sosyal Çalışmalar mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Sosyal Çalışmalar atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Sosyal Çalışmalar Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sosyal Çalışmalar Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Sosyal Çalışmalar KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Sosyal Çalışmalar Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ
BAŞKANLIĞI
Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler, Sosyal Çalışmalar lisans programlarının birinden mezun olmakSOSYAL ÇALIŞMACIKIRKLARELİ191,14135

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.